Wij zijn Gekkoo

Kindervreugd heeft een nieuwe naam en een vernieuwd aanbod: Gekkoo! Zinvol speelplezier blijft ons motto, maar aangepast aan de noden van gezinnen en jongeren in de stad van nu.

Gekkoo staat voor méér dan plezier in alles wat we aanbieden:

  • Gekkoo Woensdagbende: zinvolle naschoolse woensdagnamiddagactiviteiten
  • Gekkoo Speelpleinbende: elke dag speelplezier tijdens vakanties
  • Gekkoo Kampbende: themakampen met en zonder overnachting
  • Gekkoo Vrijwilligersbende: opleiding tot professioneel gevormde animatoren
  • Gekkoo Spelbus: speelbib op wieltjes in alle wijken
  • Gekkoo Verblijven: verhuren van groepsaccommodatie in het groen
  • Gekkoo Fonds: financiële ondersteuning zodat alle kinderen kunnen deelnemen

Wie is wie?

Algemeen coördinator | Dries Roelant

dries@gekkoo.be | 0486 24 66 45

Team inhoudelijk | Lore Van Dongen

lore@gekkoo.be | 0484 58 93 13

Team inhoudelijk | Birgit Ginckels

birgit@gekkoo.be | 0488 40 98 96

Team inhoudelijk | Kaat Verschueren

kaat@gekkoo.be | 0486 51 06 17

Team inhoudelijk | Koen Huybrechts

koen@gekkoo.be | 0485 06 73 84

Team inhoudelijk | Nele Stevens

nele@gekkoo.be | 0493 07 99 26

Team inhoudelijk | Edith Ward

Team communicatie | Sarah Desseyn

sarah@gekkoo.be | 0495 42 72 86

Team communicatie | Deborah Hotag

deborah@gekkoo.be

Team administratie | Stijn Bohez

stijn@gekkoo.be | 0498 67 92 31

Team administratie | Vera Verrept

vera@gekkoo.be

Team administratie | Loes Van Gorp

loes@gekkoo.be

Team administratie | Evi Struyf

evi@gekkoo.be

Team administratie | Jorien Ceuppens

Team logistiek en spelbus | Rachid Boulehien

rachid@gekkoo.be

Team verblijven | Tom De Deckker

tom@gekkoo.be | 0484 58 93 24

Team verblijven | Priscilla Verhoeven

Team verblijven | Amber Boons

Team verblijven | Kelly Huysmans

Team verblijven | Yu Xiaoying

Team verblijven | Luc de Groot